هم افزایی نیروهای مسلح هدف ما است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

هم افزایی نیروهای مسلح هدف ما است

 فرماندهان کل ارتش و سپاه تاکید کردند: با عنایت به فرمایش مقام عظمای ولایت برای هم افزایی در بین نیروهای مسلح این مهم در اولویت اهداف ما قرار دارد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، امیر سر لشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی این مطلب را پس از نشست مشترک با فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروهی از فرماندهان ارتش و سپاه که در ستاد فرماندهی کل ارتش انجام شد، در جمع خبرنگاران اعلام کرد.
وی افزود: امسال به شکرانه خداوند روز ارتش و پاسدار با هم تقارن پیدا کرده بود و این مهم یکی از اهداف برگزاری این نشست قرار گرفت.
سرلشکر موسوی اظهار داشت: در این نشست جمعی از فرماندهان ارتش و سپاه، روسای سازمان های عقیدتی سیاسی، مسئولان سازمان اطلاعات، نمایندگی های مقام معظم رهبری حضور داشته و برای هر چه بهتر اجرایی شدن فرمان حضرت آقا مبنی بر هم افزایی در بین نیروهای مسلح بحث و تبادل نظر شد.

** فرمانده کل سپاه: دیدار امروز برای تشکر از سخنان فرمانده کل ارتش انجام شد
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز پس از دیدار با فرمانده کل ارتش در جمع خبرنگاران ضمن تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه گفت: دیدار امروز به دعوت ارتش امیر موسوی به انجام رسید.
سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در عین حال با بیان اینکه در سال چندین نشست وحدت آفرین با ارتش داریم، گفت: مهمترین هدف دیدار امروز با توجه به صحبت های موثر و ارزشمند امیر موسوی در روز جانباز تشکر و قدردانی از ایشان بود.
وی در پایان گفت: امیدوارم همیشه حافظ وحدت باشیم و بیشتر به آن عمق ببخشیم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا روز گذشته، در دیدار جمعی از فرماندهان ارتش با ایشان، ضمن تجلیل از مواضع انقلابی و وحدت آفرین فرمانده کل ارتش فرمودند که سرلشگر موسوی در عین دلبستگی سازمانی و پایبندی عاطفی به ارتش که حفظ و تاکید بر آن لازم است، سخنان بسیار خوبی در خصوص اتحاد نیروهای مسلح بیان کردند که این سخنان نشان دهنده عقل مدیریتی و صفای باطنی است و ارتش را در چشم مردم بیش از پیش ارزشمند می کند.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 2 مرداد 1397 ساعت: 11:11

close
تبلیغات در اینترنت