جلسه شورای امنیت نشان داد که آمریکا تنهاست

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

روحانی در نشست خبری:

جلسه, شورای, امنیت, نشان, داد که آمریکا, تنهاست,

رئیس‌جمهور گفت: جلسه, شورای, امنیت, قرار بود ابتدا راجع به ایران باشد و بعد ظاهرا با مخالفت اعضای شورای, امنیت, مواجه شدند، ناچار شدند رفتارهایشان را پس بگیرند و راجع به عدم اشاعه بحث گذاشتند.
 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم،‌ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در پایان برنامه‌های حضور خود در نیویورک در نشست خبری با اشاره به خروج آمریکا,ز از برجام گفت:‌ این خروج یک خروج غیرقانونی بود و ما در مجمع عمومی سازمان ملل شاهد بودیم که اکثریت قاطع رهبران کشورها در ملاقات‌ها و سخنرانی‌هایشان از برجام به عنوان یک دستاورد دیپلماسی حمایت کردند.

وی افزود: این حمایت به معنای این است که آمریکا, در این اقدام نتها مانده است، خروج آمریکا, از برجام مورد موافقت و تایید کشورهای جهان نیست و به جز چند کشور همه آنها این اقدام آمریکا, را اشتباه سیاسی قلمداد می‌کنند.

رئیس‌جمهور با اشاره به موضوع جلسه, امروز شواری امنیت, گفت: این جلسه, قرار بود ابتدا راجع به ایران باشد و بعد ظاهرا با مخالفت اعضای شورای, امنیت, مواجه شدند، ناچار شدند رفتارهایشان را پس بگیرند و راجع به عدم اشاعه بحث گذاشتند. در این جلسه, هم روشن شد که آمریکا, تنهاست,. همه کشورهای که صحبت کردند از برجام حمایت کردند حالا چه با لحن مستقیم و یا غیرمستقیم اقدام آمریکا را ناردست قلمداد کردند.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 6:49

close
تبلیغات در اینترنت